SOLAK MÜHENDİSLİK

PAZ - CMT 08:00 - 20:00

Mekanik Projelendirme

İzmir mühendislik projeleri faaliyetlerini büyük bir uzmanlık ve profesyonellikle sürdürmekteyiz.

Bizimle çalışmanız için bir kaç neden...

Mühendislik Projelendirme Firması

Yaşadığımız ve çalışmakta olduğumuz binaların konforlu olması, yapımı veya sonrasında iyi bir mühendislik çalışmasıyla mümkün olabiliyor. Projelendirme için doğalgazdan havalandırmaya, sıhhi tesisattan yangın tesisatına kadar tüm detaylar atlanmadan hazırlanması gerekiyor. Devlet tarafından belirlenen yasal zorunluklar da göz önünde tutularak doğru projelendirme için uzman bir ekiple çalışmak gerekiyor. Solak Mühendislik olarak yılların deneyimi olan uzmanlarımızla konut, ofis, endüstriyel tesis, villa, okul veya hastane gibi hizmet alanları için en başarılı projelendirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Binaların uyması gereken yasal zorunluluklar var ve tüm projelendirme çalışmalarının bu kapsamda uzman eller tarafından hazırlanması, sonradan ortaya çıkabilecek olumsuzlara karşı başta önlem almanız anlamına gelecektir. Projelendirme çalışmasının müşteriler için bir diğer önemli noktası, uygun maliyetlerle en verimli sonuca ulaşmak olmaktadır. Bunun bilincinde olan Solak Mühendislik, tüm projelendirme çalışmalarını müşterileri için en fazla verimi alabilecekleri şekilde hazırlamaktadır. Solak mühendislik proje çalışmaları; ısıtma ve soğutma sistemleri, yangın tesisatı, doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat, havalandırma tesisatı gibi konularda olmaktadır.

Proje konusu olan bina için keşif çalışması sonrasında ofis ekibi tüm projenin detaylı bir çalışmasını müşterilerimize sunmaktadır. Bu aşamada, proje için gerekli olan standartlara uygun biçimde tüm mühendislik hesaplamaları yapılır. Solak Mühendislik, uygulama aşamasında da malzeme tedarikçilerden uygun malzemenin teminini yapar ve en iyi ustalardan oluşan uygulama ekibini müşterilere yönlendirir. Projelendirme aşamasının her anında müşterilerle koordineli biçimde çalışmanın eksiksiz ve sorunsuz gerçekleşmesini sağlar.