SOLAK MÜHENDİSLİK

PAZ - CMT 08:00 - 20:00

HİZMETLERİMİZ

ENDÜSTRİYEL TESİSAT PROJELERİ
LNG & CNG PROJELERİ
ISITMA, SOĞUTMA
& HAVALANDIRMA

ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİ

İzmir mekanik tesisat firmaları arasındaki yerini sağlamlaştıran, gün kurumsal iş ortaklarımızın kattığı değerle her geçen gün büyüyen bir firmayız.

PROJELENDİRME

Projelendirme için doğalgazdan havalandırmaya, sıhhi tesisattan yangın tesisatına kadar tüm detaylar atlanmadan hazırlanması gerekiyor.

SOĞUTMA TESİSATI

Birçok bölgede ve faaliyet alanında kullanılan binalarda soğutma çalışması da son derece önemlidir.

SIHHİ TESİSAT

Çalışma sahalarındaki sıhhi tesisat sorunlarına karşı da başta yapılacak olan başarılı bir sıhhi tesisat projesi, en iyi önlem olacaktır.

DOĞALGAZ TESİSATI

Yapıların doğalgaz kullanıma hazır hale getirilmesinde doğalgaz tesisatı hazırlığı önem taşımaktadır.

ISITMA TESİSATI

Konutlarda kullanılabilecek ısıtma tesisatı ile fabrika veya kurum binalarında kullanılan ısıtma tesisatı aynı olmamaktadır.

ENDÜSTRİYEL TESİSAT

Konut tipi yapılar gibi üretim amaçlı veya endüstriyel faaliyet amaçlı yapıların tesisatlarında iyi bir mühendislik çalışması yürütülmesi şarttır.

YANGIN TESİSATI

İş yerleri, ofisler, hastane veya okul gibi kurumsal yapılar, endüstriyel faaliyet gösterilen yerler için yangın tesisatı projesi hazırlanması gereklidir.

HAVALANDIRMA TESİSATI

Otel, hastane, okul, fabrika gibi alanlarda hava kalitesini artırmak için daha güçlü bir havalandırma tesisatı kurulması gereklidir.

DİĞER MÜHENDİSLİK İŞLERİ

Yapılarda gerçekleşecek olan ve mühendislik işleri olan tüm çalışmalar için, ülkemiz yasa ve standartlarına uygun hazırlıklar yapmaktayız.

BÜRO ve DEPO ADRESİMİZ

Manavkuyu Mahallesi, 249/5 Sokak NO:12/B,
PK:35535, Bayraklı / İZMİR

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi'den Cumartesiye 08:30 - 20:00

E-POSTA ADRESLERİMİZ

info@solakmuhendislik.com
iletisim@solakmuhendislik.com

TELEFON NUMARALARIMIZ

0 (232) 344 43 45

İzmir ve Çevre İllerdeyiz

İşimizi iyi yapmanın yanında, güçlü kurumsal birlektelikler kuruyoruz. Başarılı işlerimizin arkasında vizyon ve misyonlarımıza harfiyyen uyan başarılı bir ekip ve tabii ki bizi değerli kılan iş ortaklarımız var.

KALİTELİ MÜHENDİSLİK
BAŞARILI İŞÇİLİK

Çalışmalarımızı büyük bir özveri ile gerçekleştiriyoruz. İzmir mekanik tesisat işleri için projelendirme ve uygulama faaliyetlerimiz ile kurumsal firmalara çözüm ortağı olduk. Geride bıraktığımız sıhhi tesisat, yangın tesisatı, havalandırma tesisatı, ısıtma tesisatı, soğutma tesisatı, endüstriyel tesisat, doğalgaz tesisatı gibi tüm başarılı işlerimize ait görselleri galeri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.